Szakmájukat szerető, profi fogorvosok kerestetnek!

Keresünk exkluzív magánklinikánkra tehetséges fogszakorvos munkatársakat!

Feladat

  • Igényes, adhezív tömések készítése, kidolgozott rágófelszínnel,
  • Pontos inlaypreparálás, adhezív inlayek ragasztása,
  • Precíz, vállas csiszolás és pontos lenyomatok vétele,
  • Fekve kezelés,
  • Általános fogászati feladatok.

Elvárások

  • Szakvizsga
  • Alapvető számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • Magánrendelőben szerzett tapasztalat,
  • Esztétikai fogászatban való jártasság,
  • Szájsebészeti ambíció,
  • Implantációs protetikában való jártasság.
  • Jártasság a fogászat új trendjeiben, technikáiban,
  • Jó kommunikációs és empatikus készség,
  • Angol / német / olasz nyelv társalgási szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Igényes minőségi munkafeltételek exkluzív környezetben,
  • Csúcsfelszereltségű, ergonomikus rendelők, 4 Castellini kezelőegységgel,
  • Kiváló anyagok és technikák, amelyek a tökéletes munkához elengedhetetlenek,
  • A legprofibb laborháttér, legjobb fogtechnikusok,
  • Kedves és profi asszisztensek, akik a munkádat maximálisan segítik,
  • Fiatal, aktív, dinamikus segítőkész csapat,
  • Ha szeretnél előadni fogászati rendezvényeken, szeretnél prezentációkat tartani, nálunk ezt mind begyakorolhatod, segítünk,
  • Előadások, esetbemutatások tartása kollégáknak kivetítőn,
  • Akár "élő műtétek, kezelések" bemutatása kollégáknak.
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos fizetés,

Egyéb

  • Hozz magaddal vállasan preparált fogakról készült lenyomato(ka)t, gipszmintá(ka)t!
  • Ha tudsz, küldj néhány esetbemutatást-fotókkal korábbi munkáidról!
  • Munkavégzés helye: 1188 Budapest, XVIII. kerület, Nemes u. 125.

Jelentkezésedet e-mail-ben várjuk a karrier@pheidias.hu e-mail címre,

a tárgy mezőben "Fogszakorvos pályázat"-ként megjelölve.

A pályázatodhoz csatolj két dokumentumot:

1) Önéletrajz. Kérünk, hogy az önéletrajzodat Word dokumentumban csatold!

2) Motivációs levél. Egy levélben fejtsd ki, hogy mi miért járunk Veled jól, és Te miért szeretnél velünk dolgozni!

3) Küldj magadról egy fényképet is!

További információ: 06 30 554 5888

Tudsz valakit, akit érdekelhet?

Köszönjük segítségedet!